Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo !!!

    NZOZ Centrum Pielęgniarsko-Opiekuńcze jest zakładem opieki zdrowotnej z wieloletnią tradycją na rynku świadczeń zdrowotnych, szczególnie usług pielęgniarskich.
    Zakład został utworzony w 1993 roku przez Jolantę Aleksanderek. W początkach swojej działalności świadczone usługi miały charakter usług pielęgnacyjno-opiekuńczych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych. W roku 1999 wraz z wprowadzeniem reformy systemu opieki zdrowotnej rozszerzyliśmy ofertę świadczonych usług o pielęgniarstwo i położnictwo środowiskowo-rodzinne oraz pracownię fizjoterapii finansowane początkowo przez Kasy Chorych, a następnie przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Z uwagi na fakt, iż kierownictwo zakładu stawia na kompleksowość i wysoką jakość świadczonych usług w związku z czym stale poszerza ofertę świadczonych usług medycznych.
    Obecnie w zakładzie świadczone są usługi z zakresu pielęgniarstwa i położnictwa środowiskowo-rodzinnego, nocnej i świątecznej wyjazdowej opieki pielęgniarskiej, pielęgniarskiej opieki długoterminowej, hospicjum domowego oraz kompleksowe świadczenia z zakresu rehabilitacji medycznej.

    Wykwalifikowany personel medyczny Naszego Zakładu otacza opieką w środowisku domowym wszystkich członków rodzin zarówno zdrowych jak i dotkniętych różnego rodzaju schorzeniami, noworodki, kobiety w ciąży i połogu oraz ich rodziny. Pacjenci ciężko oraz nieuleczalnie chorzy jak również ich rodziny mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną w ramach Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej lub Hospicjum Domowego, w którym w sposób profesjonalny zajmujemy się łagodzeniem cierpień fizycznych, psychicznych i duchowych przygotowaniem pacjenta i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji, w tym do radzenia sobie z niepełnosprawnością.
W ramach rehabilitacji medycznej doświadczony i kompetentny personel ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną umożliwiającą fizjoterapię w pełnym zakresie od elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, krioterapii miejscowej po światłolecznictwo. Zapewniamy pełny zakres masaży leczniczych oraz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kinezyterapii.

    Stale pracujemy nad tym aby usługi przez nas świadczone były najwyższej jakości, przynosiły zamierzone cele terapeutyczne aby każdy pacjent miał do nas zaufanie i czuł się bezpiecznie decydując się na korzystanie z usług Naszego Zakładu. Zatrudniona kadra medyczna Centrum to osoby pracujące w atmosferze wzajemnego zaufania, posiadające wysokie kwalifikacje, nastawione na ciągłe dokształcanie, zdobywanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności dla bezpieczeństwa i dobra pacjenta.

Kierownik
Jolanta Aleksanderek
Centrum Pielęgniarsko-Opiekuńcze